| TheWildRose a întrebat:

Daca dupa repartizarea computerizata nu imi place liceul in care m-au repartizat este ceva ce pot face sa ma duc la alt liceu? si in ce perioada? mi s-a intamplat ceva ce nu ma asteptam am avut media 8 si ceva si am intrat intr-un liceu prost cu medie de 6 pe care l-am pus numai sa am optiuni suficiente si l-am pus printre ultimele

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu. Nu poţi. Eventual în semestrul II poţi schimba PROFILUL dar liceul nu ai cum. Trebuia să fii mai atent când ai pus opţiunile.

| TheWildRose explică (pentru Adry05):

Multumesc pentru raspuns!

| Adry05 a răspuns (pentru TheWildRose):

Cu plăcere!happy Cred că te poţi muta la un alt profil doar dacă au rămas locuri libere.

| jaj a răspuns:

Haha? de la 8 la 6, e nimic pe lângă mine.Am media claselor 5-8 9,50 am luat 8, 24 la evaluarea nationala si am intrat la un liceu de nota 3.