| xxxXStefanXxxx a întrebat:

BUNA!

Daca imi cumpar un Router Wireless trebuie sa platesc lunar abonament? sau doar la cumparare pretul lui si gata?

Funa!

Răspuns Câştigător
| Piscotel a răspuns:

La cumparare platesti pretul routerului si apoi platesti abonamentul la internet. La romtelecom ai routerul gratuit.

3 răspunsuri:
| Vooortex a răspuns:

Daca il cumperi nu mai platesti nimic. Vei plati netu la care iti vei face abonament.

| k4dd1 a răspuns:

Daca ai deja netu platesti doar Routeru laughing

| Costin1996 a răspuns:

Ce vrei sa spui? Daca iti cumperi un Router Wireless il platesti in magazin sau unde il platesti si gata.Te poti folosi de el.El nu face decat sa iti bage internet pe mai multe calculatoare, telefoane, tablete etc. Nu platesti nimic in plus sau in minus.