| Deliyy a întrebat:

Eu am deja internet pe PC, daca vreau sa imi cumpar un router wireless trebuie sa mai platesc lunar pentru el? Sau platesc doar pretul lui din magazin si atat. Dau fundita celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| deeyuz a răspuns:

Buna in legatura cu intrebarea ta : o sa platesti doar router-ul wireless din magazin dar sa stii ca o sa ai nevoie si de cablu de internet pentru ca routerul este un fel de prelungitor si mai multe persoane din casa sau cartier ( daca nu o sa iti pui parola mai multe persoane o sa te recepteze si o sa foloseasca internet) se pot folosi de el
sper ca te-am ajutatwinking

2 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Platesti doar routeru cand il cumperi din magazin

| bObby123 a răspuns:

Nu platesti nici un leu in plus. Tot ce te costa pe tine e routeru happy