| Luha_Elena_Lavinia_1998 a întrebat:

Dacă mă puteți ajuta, chiar vă rog. Aș vrea să dau la Liceul Militar anul viitor, dar mă împiedică ceva, mai exact dantura. Am lipsă dinții de lângă cei doi din față(incisivii laterali), iar peste ceva timp o să îmi pun dinții lipsă. Accepta copii cu problema asta? Din câte știu, dantura trebuie să fie perfectă pentru admitere... Mulțumesc!????

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

E da, nu dai examen pentru miss univers, nu o sa te caute nimeni la dantura, daca nu ai cativa dinti nu inseamna ca esti cu handicap si nu poti profesa. Oricum ai spun ca tii pui deci problema e ca si rezolvata.