| Luha_Elena_Lavinia_1998 a întrebat:

Am o problemă mare... vreau să dau la Liceul Militar însă am lipsă doi dinți (incisivii laterali, cei doi de lângă aceia din față), iar peste o lună imi voi pune aparat dentar (sus și jos), însă sus o sa rămână acel spațiu, deci rămân tot știrbă... ????Credeți că are rost sa dau cu problema asta? Mulțumesc!????

Răspuns Câştigător
| JamesWatson a răspuns:

Buna. Eu spun ca nu are rost. Se cer multe pretenții
Si cam tot e pe pile asa ca daca esti cu plie si asa mai departe. Atunci are rost. Dacă nu. Nu are rost

1 răspuns:
| stanciu2nd a răspuns:

Buna! Nu prea cred ca are vreo relevanta cum ai dintii la admiterelaughing) Totusi daca asta e visul tau eu zic ca merita sa incerci! Ai grija ca e mult de munca!