| LoveIsNotForMee a întrebat:

daca prietenul meu e fumator asta ma poate afecta si pe mine? dau funda, va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca te poti imbolnavi deoarece inhalezi fumul de la tigari.tu esti ''fumatoare'' pasiva.te rog, ajuta-l sa renunte la acest viciu..chiar nu se merita..macar daca ar avea vreun benenficiu.dar nu are..ba din contra. bafta!

2 răspunsuri:
| Loola19999 a răspuns:

Da,esti fumator pasiv.happy

| Kirasha07 a răspuns:

Daca nu fumeaza cat timp este cu tine intr-o incapere acoperita (gen camera) si nu inhalezi fum, nu are ce sa ti se intample.