| Simbolist a întrebat:

daca se poate as avea nevoie de putin ajutor.Am o multifunctionala hp, dar de la o vreme nu imi mai recunoaste pagina de aliniere, iar cand o printeaza scoate sunete ciudate, si murdareste pagina in coltul din stanga sus. Cel mai suparator mi se pare faptul ca nu printeaza cum trebuie deoarece cartusele nu sunt aliniate. Daca s-a mai confruntat cineva cu problema asta sau aveti un raspuns va rog frumos sa imi comunicati. Cel mai complex raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| NoobOrPro a răspuns:

Fundita?

4 răspunsuri:
| NoobOrPro a răspuns:

Ii cu laser sau cu jet de cerneala?

| NoobOrPro a răspuns:

Problema ii cartusu, trebuie sa-l schimbi, dar e scump, cred.

| Simbolist explică (pentru NoobOrPro):

Multumesc pentru raspuns.