| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat, prieten, amic va invita la ziua lui si va anunta ca o face la pizza, acceptati invitatia sau o refuzati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot sa refuz asa ceva, pizza e atat de buuuna. day dreaming

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce naiba as refuza sa merg la ziua unui prieten?! laughing

| JustStitch a răspuns (pentru Adry05):

Tu nu ai refuza si sunt convins ca ai accepta invitatia : D in schimb prietenele pe care le am din copilarie au refuzat invitatia spunandu-mi ca nu ma cunoaste si nu iese cu straini, cumea stam si in aceeasi cartier.

| JustStitch a răspuns (pentru JustStitch):

E culmea rau de tot, fiindca stam in acelasi cartier *

| Adry05 a răspuns (pentru JustStitch):

Pai cum e prietena din copilarie dar nu te cunoaste? laughing N-are sens.

| JustStitch a răspuns (pentru Adry05):

Stiu, dar nu am ce-i face

| FemeiaPisică a răspuns:

Sincer eu aș refuza.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine ar refuza o pizza gratis?

| Nemessys a răspuns:

Refuz.

| aumih16 a răspuns:

De ce nu la urma urmei

| TanteMarianne a răspuns:

De ce sa refuz? accept.

| Zdog a răspuns:

Da

| xEmma69x a răspuns:

Atata timp cat imi e prieten si ii vreau binele clar voi acepta invitatia indiferent ca e la pizza, pe strada, in spatele blocului sau nu mai stiu eu pe unde. Ba din contra i-as putea face o surpriza pe ne asteptate cu un tort dupa servitul pizzei si i-as multumii pentru toate chestiile pentru care imi e aproape. Sau o alta surpriza as continua seara alaturi de el si cine mai doreste iesind pe undeva ( un joc, bar, discoteca, pool party daca exista, o cursa cu masinile etc.)