| changedmind a întrebat:

Ce parere aveti despre un prieten care nu va invita la ziua lui? happy ^^

Răspuns Câştigător
| ºPishcotº a răspuns:

Ca nu se poate numi "prietenul meu".

Singura mea parere!straight face

Ceao!:*

6 răspunsuri:
| Atâtdedulce a răspuns:

Că nu ţi-e prieten; că e supărat pe tine; că nu se simte bine in compania ta.

| Yoana a răspuns:

Pai in primul rand e alegerea lui personala pe cine invita si pe cine nu. Dar daca esti prieten cu el si nu te-a invitat inseamna ori ca nu iti este prieten adevarat ori din alte motive mai importante : nu vor mai multi sa mergi si tu, este suparat pe tine din diferite motive, etc. Sau por si simplu a chemat doar pe cei mai buni si apropiati prieteni si desigur ca pe tine te considera doar un amic.winking

| Dany3l16 a răspuns:

Daca sunteti preteni buni sigur te invita nu te uita daca e poate nu sia facut-o decat asa n familie.

| MDLNA a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, el decide pe cine invita.
Daca nu te-a invitat, el nu te considera prietenul lui/ei.
Alta explicatie nu imi vine in minte.
Daca sti ca si-a serbat ziua cu alti prieteni si pe tine nu te-a invitat raman la ce am spus mai sus.
Daca nu si-a serbat ziua nu ai avea motiv de ingrijorare.

| MDLNA a răspuns:

De acord cu cei de mai sus, poate a invitat persoane cu care tu nu te intelegi si nu a vrut sa iasa scandal, ori unii din cei invitati nu te agreeaza si nu a vrut sa-i supere...

| changedmind explică:

Si-a serbat ziua cu alti prieteni...