| cristinanebuna12 a întrebat:

Daca v-ati duce la mare la mamaia pentru.5 zile, care er fi programul vostru?(adica ce faceti si la ce ora) multumesc anticipat! funda+vot1papa :*

Răspuns Câştigător
| Chrris a răspuns:

Dimineata micul-dejun... apoi la plaja dar pana la 11 12 cam asa apoi pleci de pe plaja pentru ca soarele la amiaza e foarte puternic si te duci iei pranzul si te culci de amiaza (eu asa fac cand merg la mare, cam obligata dar in fine) apoi spre seara mai mergi la plaja si apoi cina si apoi ZZZZZZZZZZ sau daca nu mai mergi in zona la o terasa la un suc la "tiribombe" laughing (preferatele mele) si cumperi suveniruri hainute ce.ti vrea inimioara! Cam asa... sper ca ti.am fost de foloslaughing

| valentino52 a răspuns (pentru Chrris):

Asta in cazul in care ai 12 ani si de duci cu parintii la mare. Daca ai 18 si te duci cu prietenii nu cred ca iti mai arde de tiribombe si somn la 10 seara. In fine e vina celui care a pus intrebarea pentru ca nu a specificat ce varsta are.

| Chrris a răspuns (pentru valentino52):

Chiar am 12 ani...si asta e programul meu cand merg la mare...acum voi faceti ce vreti, vorba lui hecamefrommetallang, poti da foc unei case daca vrei. Si cine nu are inca un suflet de copil? Eu am mers la mare anul' trecut si m-am dat in tiribombe laughing cu unii de 20 de ani si chiar mai mici de 20 dar mai mari decat mine.LA MARE TOATA LUMEA SE DISTREAZA no matter what! big grin

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iote na, ca doar nu ma duc in vacanta dupa un program ca in armata. ce am chef aia fac

| Iubibilăă a răspuns:

Plaja, restaurant, plaja, discoteca, somn, plaja restaurant, plaja, oras.

| hecamefrommetalland a răspuns:

Dimineața m-aș trezi și uita la răsărit, la amiază aș merge la apă și nu m-aș bronza deoarece e periculos și nociv. După-amiază aș ieșii pe plajă, când soarele e mai slab, seara aș face un foc de tabără și am petrece.

| valentino52 a răspuns (pentru hecamefrommetalland):

In Mamaia nu ai cum sa faci foc de tabara. Poate in Vama Veche...

| hecamefrommetalland a răspuns (pentru valentino52):

Se poate, dai foc unei case...

| valentino52 a răspuns (pentru hecamefrommetalland):

Mai degraba unei terase sau vreunui hotel, in Mamaia nu exista case sau pensiuni.

| hecamefrommetalland a răspuns (pentru valentino52):

Era o expresie.

| alymitu a răspuns:

As sta la plaja aproape toata ziua big grin.

| Pătrunjica a răspuns:

Clar!
De 1 Mai înainte sa plec de acasă mi-am făcut o listă pe când ajung la Mamaia să știu sigur la ce ora merg la toaletă! X_x

| Smile_Innocent_1994 a răspuns:

Rutina de dimineata ca intotdeauna thinking (Spalatul pe dinti, aranjarea parului, imbracamintea etc.) dupa micul dejun si plaja b-) cumparaturi&spectacole intr-un cuvantt distractieee! ^.^