| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

dai funda, voruti ce vreiti crying
deci cred ca am un virus in pc adica parca imi umbla cineva in pc si cate odata mi se blocheaza mousele straight face
oare de la ce e? de la mouse sau de la virusi?
si cand i-am scanat mi-a aparut 8 virusi cum ii sterrg din pc?
am antivirus avira straight face
mersi mult!

3 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante explică:

Pai am programul ala si mi-a intrat un coleg in pc sa-mi fac joku dar in fine apoi se schimba parola la programwinking
deci nu are cum sa-mi intre coleguwinking

| InLove a răspuns:

Pai, cand ai zis ca parca iti umbla cineva in calulator, poate ca nu stii dar exista un program si da ca il ai iti permite sa le ''logezi'' intr-un fel la calculatorul celuilalt, adica, doar daca ii trimit cerere, si daca persoana respectiva accepta, se numeste team viwer, nu-s exact cum se scrie big grin, si daca ai antivirus ar trebui sa stii sal folosestii, e destul de simplu, dar difera de la antivirus la antivirus, ar trebui sa aiba optiunea de scanarea calculatorului, si asa sa descopere daca are virusi si sa ii stearga!

| BurN a răspuns:

Incearca Kaspersky Anti-Virus! E mult mai bun si dai Scan Computer apoi iti da variante sa stergi virusii, ignori virusii etc.

P. S : Cand il instalezi dai 30Free Trial! & nu cred ca e de la mouse.

Bafta.