| sexybomba a întrebat:

dati-mi idee de razbunare pe un baiat care mo ranit mia sp ca niciodata nu va suferi pentru mine ...acum vreau sai dovedesc ca va suferii enorm dar cum? va roooog ajutati-ma sunt sg ca asta imi doresc si ca ma va face sa ma simt bine daca ma razbun... dati-mi plzzzzzz niste ideei de umilinta sau razbunare sau sa-l fac sa se intoarca iar la mine si sa-mi aduka clipele frumoase inapoi plzzzzz

4 răspunsuri:
| lollopop a răspuns:

Fa`l gelosdevil
Dăăăăă...straight face

| elaela18 a răspuns:

Si eu facut la fel... dar eu ma luasem de prietena lui...in fn la mine o fost mai complicat
cum zicea cel de mai jos, ai face o prostie si iti va parea rau
de altfel ca si me pentru ca ne-am certat rau
noroc ca ne-am calmat amandoi pe urma si acum suntem din nou prieteni happy
nu iubiti
amici
dar tot e mai binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu rezolvi nimic daca te razbuni.eu zic sa lasi situatia asa cum e.iti vei face mai mult rau tie! crezi ca daca te razbuni, daca il umilesti se va intoarce la tine? nu. din contra te vei injosi in fata lui si el te va suporta din ce in ce mai putin...lasa situatia asa cum e! cu siguranta iti va parea rau apoi! arata-i pur si simplu indiferenta ta! arata-i ca nu iti mai pasa de el! treaba ta faci km vrei! mult noroc in"razbunarea" ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iei mai multe vitamine P _ _ A