| Pufuliky a întrebat:

Dati-mi si mie un sfat. nu stiu ce sa cred.Am stat cu un baiat timp de o saptamana, apoi mi-a dat papucii pe motiv ca sunt prea timida. Dar cand ma vede pe strada vine si ma ia mereu in brate si se comporta foarte frumos.Intr-o zi mi-a zis ca vrea sa ne intalnim, si apoi a doua zi nu a mai dat nici un semn de viata.Cand a aflat ca m-am certat cu fostul prieten facea tot posibilul sa ma faca sa sufar(punea melodii triste la status de suparare, trimetea tot felul de"mass-uri" care de fapt mi le trimetea doar mie) as vrea sa inteleg si eu de ce se comporta asa pentru ca sunt absolut confuza. Nu imi dau seama ce vrea sa demonstreze cu asta.

1 răspuns:
| Alexa_4801 a răspuns:

Poate vrea sa se impace cu tine si sa iti atraga atentia prin ceea ce face. Si poate regreta ca nu a mai vrut sa fie cu tine din cauza faptului ca esti timida, dar sincera sa fiu si eu daca sunt cu un baiat asa in primele zile sunt mai timida pentru ca nu sunt acomodata cu el si nu stiu ce are in cap... dar dupa ceva vreme ma obisnuiesc cu el si totul decurge perfect.

Incearca ca vorbesti cu el si sa-l intrebi dc iti trimite numai tie "mass`uri" sau pur si simplu fa-i "jocul" si vezi pana unde are de gand sa mearga.

Te pup:*