| electric_9063 a întrebat:

Dati. mi status. uri pentru fete cu stil, fitoasee.
Fundaitsa cele mai mistoo.

Răspuns Câştigător
| Claudia_8122 a răspuns:

Şi n'am nevoie de gloss, că am zâmbetul pe buze! Şi îl am super des, că e cineva să ma amuze!

Incerc sa`mi tin gura, da` imi scapa dumele...

E 0rgolios, e greu sa`mi spuna, ca pentru el eu sunt cea mai buna; x

Ea nu'i ca restul. Ea e pur sh simplu ea happy

...Stiu când sa râd.blushing.când sã fiu supãraTã.:*. când in ochii Tãi sã fiu.love struck.cea mai impOrTantã fatã!love struck.

M'ai vazut numai o data,m'ai vazut mergand pe strada,m'ai vazut mergand din spate de n'ai mai dormit o noapte!

Spui ca's pustoaica si nu'ti place asa, asa cum sunt ti-am furat inima cat vrei tu sa pari de gigolo, cand ma vezi iti piere chefu de'a face misto :X :*!

FeLu` ei d`a fi T`a facut s`o pLacI... Era chiar DeoseBitha...

Asta Sunt! Si`n Pielea Mea Ma Simt Cel Mai Bine love struck. Asta Sunt! Nu Comenta. Uita`te La Tine.

Copilaroasa?! Da. Pentru ca asa vreaubatting eyelashes. Matura?! Cand vreau. Ignoranta?! Cand nu vreau sa vorbesc cu tine :d. Prietenii mei?! Cele mai tari persoane love struck!

Acum am doar un scop: Sa te fac sa ajungi nebun. Nebun sa fii dupa mine, cum am fost eu dupa tine devilwinking!

Ma suni seara de seara pana te apuca somnu`, Si`ncepi sa plangi cand vezi ca e doar tonu`. Lumea te stie de baiat rau ce pot sa-ti fac.Ti`e aiurea sa le spui ca o fata te-a schimbat`blushing

2 răspunsuri:
| Dya_2387 a răspuns:

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta smug"

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate"

,mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass,ca-o balerina are miscari de felina,intre fete e regina.

fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU,cea care te uiti la mine,Sunt mUlt Mai BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune,spun pe bune,mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti"

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine love struck, ca si mie imi convine smug

Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

"Dar n-are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss love struck… dar acum eu sunt.ce`a cu telefonul inkiss

Am tupeulaughingrolling on the floor Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoarelaughing:X:X""

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta! love struck

Funda`?>smug

| ana_7191 a răspuns:

D.N.A.S = Departamentul National Aniti Scoala ...cine nu se crede tocilar dati un vot va rog

___[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[phbbbbt]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___

Numar oile de pe mess; daca te-am sarit, esti capra! Mai stai o data... big grin

AM INVataT MULTE LUCRURI!
Am invatat ca poate, pentru lume, tu esti numai o persoana, dar pentru anumite persoane, tu esti lumea toata!
Am invatat ca nu poti face pe cineva sa te iubeasca…tot ce poti face este sa fi o persoana iubita, restul depinde de ceilaltzi.
Am invatat ca oricat mi-ar pasa mie...altora s`ar putea sa nu le pese...
Am invatat ca dureaza ani sa castigi incredere si doar cateva secunde s`o pierzi.
Am invatat sa nu pierd timpul cu cineva care nu este disponibil sa si-l petreaca pe al lui cu mine.
Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci PE CINE ai in viata.
Am invatat ca poate Dumnezeu doreste ca tu sa cunosti multe persoane rele inainte de a cunoaste persoana cea buna, in scopul de a fi recunoscator cand, in sfarsit o vei cunoaste.
Am invatat ca nu trebuie sa te compari cu ceea ce pot altii mai bine sa faca…ci cu ceea ce poti sa faci tu.
Am invatat ca nu conteaza ceea ce li se intampla oamenilor...ci conteaza ceea ce pot eu sa fac pentru a-i ajuta.
Am invatat ca sunt oameni care te iubesc, dar nu stiu s-o arate…
Am invatat ca oricum ai taia... orice lucru are doua fete.
Am invatat ca trebuie sa te despartzi de cei dragi cu cuvinte calde...caci s`ar putea sa fie ultima oara cand ii vezi…

chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit

Colo sus in cimitir
Joca noaptea morti in sir
Daca ai ceva cu mine
Am un loc si pentr tine
Eu vampir si tu dracula
Eu beau vin si tu sugi.p**a

Hai sa dam mana cu mana, Cei cu 4 la romana, Si cu 2/ la geografie, Da-o'ncolo de chimie. Hai sa copiem vecine, Vino-ncoace langa mine, Da fituica la un loc, Amandoi sa avem noroc. Amandoi uram franceza, Amandoi uram engleza, Mate chiar ca ne framanta, Si diriga nu ne-ncanta. Unde-i unul nu-i putere, La suflat si copiere, Unde-s doi

Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina cu? i?winking