| anne1 a întrebat:

dati-mi un site unde pot descarca mel :blaxy girls-mr&mrs president. funditahappy

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Genuitoarea a răspuns:

Buna

www.fisierulmeu.ro Este un site de unde poti descarca orice melodie.scrii la Cautare melodia pe care o vrei si dai cautare. vei gasi mai multe jos apesi. si downloadezi.

Sper ca te-am ajutat te pup dulcee :*:X

| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Descarca programul asta ca e foarte bun atube catcher 2.5.662,iti da posibilitatea sa il descarci cu url-ul de pe youtobe ca video, sau in dreapta sus este mp3 dowloand, dai clic si ti se deschide o ferestra in care scrii numele cantaretei si iti da toate melodiile ei, sau scrii direct melodia ce vrei tu si poti descarca in 2 minute, poti in acelasi timp sa o si asculti. daca ai probleme si nu reusesti imi scrii un mesaj cu adresa ta email ca ti-o trimit eu.succes