| anonim_4396 a întrebat:

dati-va si voi cu parerea sau dati-mi un sfat, de vreo 3 saptamani am pus ochii pe un baiat el este cu 1 an jumate mai mare ca mine, vorbim destul de des.prin convorbire eu incerc sa ii dau de inteles ca il plac si ca as vrea sa ne cunoastem mai bine, ne vedem in fiecare sambata la sala(breakdance) dar acolo greu tare se baga el in seama la mine, adica eu trebuie sa ma duc la el sa ii fac ceva, sa il iau in brate, sa il gadil, sa il alint din astea. m-am uitat intr-o zi din curiozitate in telefonul lui la mesaje si am vazut niste mesaje de la o alta tipa gen "noapte buna, te pup", l-am intrebat daca are prietena si mi-a spus ca nu, precizez ca nu a avut nimic de comentat ca m-am uitat in telefonul lui, chiar m-a lasat. ceea ce ma pune pe ganduri este care are momente si momente, in unele zile este foarte indiferent la orice ii spun, iar in unele opusul...acum eu una nu stiu ce sa fac, sa incerc la el mai mult sau sa o las balta.mentionez ca are momente cand ma conduce acasa, ma alinta si din astea si momente cand se comporta ca intre amici.acum ce sa fac? sa mai insist?(as vrea sa precizez totusi ca nu ar fi pe motive fizice adica cred totusi ca sunt frumoasa...arat destul de bine(bruneta, par lung, 63-87-92)mi-au spus-o multi. fata 16 ani)

Răspuns Câştigător
| miruna_6654 a răspuns:

Da esti frumoasa, eu zic sa insisti odata ce te-a lasat sa te uiti in telefonl lui si nu ti-a ascuns nimic, si te-a lasat sa te uiti la mesaje chiar daca stia ca are mesaje de la alte fete inseamna ca vrea sa fie cu tine, si odata ce ti-a zis ca nu are prietena inseamna ca chiar te vrea.Chiar daca avea mesaje de la alta fata, nu neaparat era prietena lui poate era alta admiratoare de a lui, sau daca era scrisa in telefon cu iubita, gurita etc da posibil sa fie stresat si sa fie in unee zile schimbat tocmai din cauza ta si aceleilalte ca nu stie cu care sa ramana este totul posibil poate ca in zilele in care se comporta cu tine mai ciudat se cearta cu cealalta fata si este pe ganduri sa-i dea papucii sau nu. Zici ca te conduce acasa fa tu primul pas intr-o zi cand te conduce sarutal, sa vezi cum reactoneaza daca sta inseamna ca isi doreste ceva cu tine, dar daca te impinge posibil sa te considere decat o amica si atata tot.SUCCES

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SnicK a răspuns:

happy Dupa cum areti la Photo esti frumoasa.
Dar...despre acel baiat, daca tot te duce acasa...cand te duce incearca sa-i spui "Tie ti place de mine?" intr-un mod insistent, sau incearca incet sa te apropii de el si sa-i spui asta, daca te respinge, ar fi din cauza timiditatii sau ca nu vrea.

| Black a răspuns:

Cand va mai alintati sau va imbratisati, saruta-l xD
Atunci clar va intelege... vb foarte serios
apropo eu nu inteleg nimic din masurile alea xD
teoretic e bust-talie-coapse
tu cred ca ai scris talie prima data nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa lupti, dar nu-i da de inteles ca faci asta. Trateaza-l o perioada cu indiferenta, si daca chiar te place, iti va simti lipsa.
Sau te poti comporta la fel, dar spre dezamagirea ta, nu vei sti daca are sau nu rezultate comportamentul tau. Din cele descrise de tine, pare mai mult un fustangiu care te-a lasat sa te uiti in telefonul lui pentru a te face geloasa si sa-l placi mai mult. Acum, s-ar putea sa te placa... dar noi nu avem de unde sa stim, tu crezi ce vrei! Eu zic ca`i mai bine sa ii spui ce simti, crezi ca el n-a mai fost refuzat de vreo fata?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai usor cu fitele gianinutza007winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand gianinutza007 era o precizare nu ma laudam dar daca tu ai probleme cu mansarda, n-ai ce sa faci fato:-J i-a vezi nu ai treaba prin coceni pe acolo pe la tine sau poate prin alte locuri mai publice?batting eyelashesBine ca am fite, sincer chiar nu ma intereseaza ceea ce comenteaza toate *******... daca nu ai ce sa faci mai bine nu comenta ca nu faci decat sa iti arati prostia de care dai dovada:-Jtine-o pentru tine fatuca nu ne-o impartasi ca am vazut multi ca tine(pe la "capra podului")
Si ce imi spui mie de distrusele alea care au treaba pe banilaughing sunt neam cu tinesmug:-J
Vai de c**u tau:-J CA AI PARINTI CRETINI ESTI O AUROLACA INPUTITA SI AI C***A DE CENTURA PE POST DE MAMA...Scuzati limbajul pentru restul (in afara de gianinutza007 ca ea il merita)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai fufolaughinglaughingaltceva nu mai stii in afara de a te descrielaughinglaughing?

Bine ca sunt frumoasasmugdecat "moartea-n vacanta" ca tinelaughing care nu esti in stare sa iti pui o poza cu tine.de ce oare? esti prea diustrusalaughing, presupun ca dalaughing

Nu stii decat sa intorci niste vorbe...fii originalawinking

hai pa vezi ca intarzii la munca de jossmug