| Bomb0nika a întrebat:

dau funda. Anul trecut a venit un baiat nou in clasa, mi-a placut de el pina la un timp oarecare. Acum el ma place si nu se mai desparte de mine, la pauza una si una ma gâdila. M-am saturat, un sfat?

Răspuns Câştigător
| sabrisabrinuta a răspuns:

Zi-i in fata: Nu te mai plac, lasa-ma in pace te rog, nu vreau sa te supar dar te rog, am viata mea!(asa le-am spus eu la 7 dintre colegi mei care faceau la fel)nu s-au suparat dar chiar astazi unul cand a aflat ca eu plac pe cineva care nu ma place a spus:tradatorul, o sa ii arat eu!big grin