| black1white a întrebat:

dau funda ca e tare urgent!
am nevoie de un discurs pentru sfarsit de clasa a 8a. unul care sa cuprinda si pe dna invatatoare si pe diriginte si pe toti profesorii....etc
va rog ajutati-ma

6 răspunsuri:
| black1white explică:

?! nu gasesc nici un discrus aici laughing)

| cristians a răspuns:

Deci:
Doamna/domn diriginta/dirigint multumesc ca ati fost alaturi de mine in cei 4 ani, dna invatatoare multumesc ca mati ajutat in cei 4 ani, si toti profesorii multumesc pentru ca ma-ti ajutat la scoala, colegii mei va multumesc pentru ca ati fost niste prieteni buni si aici mai adaugi tu ce mai vreibig grin

| DjLayla a răspuns:

Ma fata lu dumnezeu asta nu e site de teme it iau contul daca vreau

| black1white explică (pentru DjLayla):

Ma fata lu dumnezeu :-W am nevoie si eu de niste idei, sa am dupa ce sa ma orientez.nu cer nimanui sa'mi faca tema...pf-te bagi asa ca musca in...

| WoKy a răspuns (pentru black1white):

Zii pe direct..."Cainele moare de drum lung si PROSTUL de grija altuia".
Nu-l baga in seama. Mersi ca ai pus intrebarea asta ca si eu am nevoie de un discurs.
Salut!

| manele20123onlinelolxdxdmwtf a răspuns (pentru DjLayla):

Zice Radio Tembel.Ce urasc copii asta-i din ziua de azi cum se uita l; a porcarii din astea...Auzi tu radio rebel, doamneee ce porcariii.Cu numele ala si cu fata asta mai ai tupeu sa comentezi?