| okayhey a întrebat:

dau funda. Eu cu iubitul meu am ramas singuri de revelion. Nu stim ce sa facem. Trebuia sa stam cu niste prieteni dar ne-au lasat balta, iar ceilalalti si-au facut alte planuri. Acasa la noi sunt parintii. Ceva idei? Ajutati-ne va rog, ca suntem disperati. Va multumim

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Dacă sunteți din București, Cluj, Timișoara sau Iași, puteți merge împreună la concert, respectiv artificii. Se organizează în toate marile orașe, cred că și în Brașov, dacă nu mă înșel. Depinde de unde sunteți. Puteți foarte bine dacă nu, să stați împreună acasă, așteptați miezul nopții, dansați, beți șampanie, important e să simțiți că e revelionul și să fiți fericiți. O altă idee ar fi să sunați prietenii apropiați să-i întrebați ce planuri au. Cine știe, poate din atâția e cineva de care v-ați putea lipi să mergeți.

Toate cele bune!

| okayhey explică (pentru Hydrangeaceae):

Am vorbit cu toti prietenii si toti au alte planuri sad. Si probabil vom merge sa vedem artificiile, dar altceva nu stim ce sa mai facem. Multumesc de sugestie big grin

| TheRealDaniel a răspuns:

Puteti sa va uitati la televizor la niste filme, avand in vedere ca este iubitul tau puteti vorbi foarte bine despre orice vreti voi sau puteti iesi in oras undeva. Solutii se gasesc, numai sa vrei.