| aba a întrebat:

Idei pentru REVELION? ajutati-maa nu stiu ce sa fac alaturi de iubitul meu parintii nostri fac separat cu prietenii lor... iar noi nu stim unde sa mergem ce sa facem pentru ca prietenii, iubitului meu pleaca la munte dar noi nu stim noi ne-am propus sa mergem dupa revelion la munte pentru ca de revelion sunt preturile dublate.la restaurant este aiurea... iar acasa pare plitiseala

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Acasa pare plictiseala? Nu cred.
Ia pregateste tu un revelion in doi,cu muzica voastra preferata,cu sampanie,cu lumanari multe,imbracati de gala amandoi!
Daca ai suficienta imaginatie,poti face din revelion noaptea voastra magica, sa ajungeti sa nu vreti sa-l serbati chiar cu nimeni altcineva, decat unul cu celalalt!

| elasexygagica a răspuns:

Adunati-va mai multi, o gasca mare si faceti orgielove struck va fi de neuitatlove struck

| AbC_4616 a răspuns:

La piscina.asa imi voi petrece eu Revu' :X