| NoInteres a întrebat:

dau funda! pentru inceput laughing
asa.
mie mi-a venit menstruatia pe 28 aprilie si aucm e 2 iunie. thinking
n-am avut nici un contact sexual. deic e ceva normal? trebuie sa ma ingrijorez?

Răspuns Câştigător
| Ebsghjs a răspuns:

Dacă eşti încă la inceput nu e nimic grav. La început aşa se întampă. întarzie mult. Poate să întarzie chiar si 4 luni. După un an-doi se reglează.

3 răspunsuri:
| alynutza6820 a răspuns:

Nu! Sigur nu îl ai regulat încă şi va mai dura ceva! Mai ales dacă eşti la început!

| 1DPinkpOint a răspuns:

Stai linisita, nu e nici o problema. la inceput, normal ca nu iti vine regulat. se mai intampla sa intarzie. dureaza 2-3 ani pana se regleaza! deci nu, nu ai motive sa te ingrijorezi. :*