| Casady a întrebat:

DAU FUNDA SI VOT PENTRU AJUTOR!
Contul de facebook al prietenului meu a fost blocat de o fata.Ea i-a dat ban si l-a blocat astfel! El si-a facut alt cont, dar vrea sa-l recupereze pe cel vechi! Va rog, ajutati-ne!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cu ce sa te ajute TPU daca BAN i-a dat Facebook? Pentru cat timp are contul blocat? (vezi email de la facebook)

| Casady explică (pentru neluL):

Imi cer scuze ca nu am scris corect: O fata(de pe o pagina) i-a dat ban! Si acum nu isi poate debloca contul!

| neluL a răspuns (pentru Casady):

Am inteles, dar pentru cat timp este blocat facebook-ul?

| Casady explică (pentru neluL):

Am sa-l intreb pe prietenu' meu daca asta e cand intra si-ti zic!