| dancicarla a întrebat:

Buna happy! dau funda + vot! Am parul cret happy, si vreau sa mi-l intind creme balsamuri orice spuneti-mi cu ce sa mi-l intind. DAR PS NU IMI RECOMANDATI PLACA! Multumesc si cum am mai spus FUNDA + VOOOT!

2 răspunsuri:
| муℓιƒєx a răspuns:

Deci: in primul rand: ar fi mai buna metoda cu un balsam...Prima data te speli cu un sampon de ou sau miere. Dupa aceea te dai cu balsam lasi cam 10-15 min. si dupa aceea te clatesti.
Dar mai echitabil ar fi placa de ceramica.Ea nu prea iti arde parul. Funda? plzz

| dancicarla explică:

Draga Kiddu @ Ce balsam ar trebui sa folosesc?