| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Am parul ondulat.De fiecare data cand imi intind parul la 1-2 min se face iar cret...
Imi puteti recomanda sh mie niste balsamuri, creme etc?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| SweetCherry a răspuns:

Daca in 2 minute ti se face cret nu ar trebui sa te mai dai cu placa pentru ca mai rau iti fAce.

| dulceamara a răspuns:

Eu iti recomand :sa faci un dus si sa te dai cu balsam nivea(se gaseste si pntr par drept)si apoi iti usuci parul cu un pieptan cu zimti mici si feon.fiecare suvita o piepteni si in acelasi timp usuci cu feonuhappynu o sa iti tea super drept. dar se indreaptatongue