| anonim_4396 a întrebat:

Buna)de aseara am niste intepaturi in partea dreapta nu stiu ce poate fi.ori apendicita ori durere la ovare mentionez k o zi in urma mi s-a terminat menstruatia...si acum am febra 37, 2! si simt si acum intepaturi in partea dreapta de parca as avea ceva acolo! nu stiu ce poate fi! ajutor

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi urgent la medic. Daca este apendicita poti sa scapi usor sau sa mori. Eu am trecut pe langa moarte. Mergi la urgenta. Nu te juca!