| ineedyourehelp a întrebat:

Buna happy. De cand sunt mica mi s-a tot spus ca am talent la scris iar multi profesori m-au laudat. Asa ca, m-am decis sa scriu o carte. Dar nu prea stiu ce ar trebui sa fac avand in vedere ca am doar 14 ani. Ca sa prezint cartea la editura trebuie sa platesc? Putin ajutor? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa scrii chiar si mai multe carti, te vor ajuta sa iti dezvolti talentul si mai mult si nu e neaparat sa le publici. poti sa le dai profesorilor de romana sa le citeasca, daca li se par cu adevarat bune sigur te vor indruma mai departe

1 răspuns:
| BeDifferent a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu parintii tai happy. Si daca ai scrie o carte, ai fii prea mica inca happy Dar faci ce vrei. Succes!