| ReLaxo_1204 a întrebat:

Buna tuturor!
Joc un Metin2 Ghotic (server private) si am nevoie de un hack de yang!
Asadar cine ma poate ajuta cu un hack ...cu link de download si instructiuni? Funda si likeuri! Promit.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spre deosebire de ceilalti care zis 'nu exista hack de yang, totul e doar o minciuna e virus', eu am un hack de yang insa ma intereseaza un singur lucru: metinul are autopacker sau nu?
Sa vad daca va merge

| ReLaxo_1204 explică:

Am reusit sa iau un hack http://metin2mod.tk/ dar inca incerc sa-l pun in funciune;) Deci in caz daca stiti ceva mai simplu, astept raspunsuri.