| xPitic a întrebat:

De cateva zile ma cam doare capul si ochii.Nu mai suport lumina puternica.Nu ma mai pot uita mult la tv seara din cauza luminii. Poate fi asta o problema? Adica e posibil sa ajung sa port ochelari?

6 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Din păcate opţi ajunge să porţi ochelari, dar nu o să porţi mult. Adică 1 an maxim. Dar nu mereu. Poţi să consulţi un doctor. Şi poţi scăpa doar cu cevapicaturi.
Baftă.

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Din păcate opţi ajunge să porţi ochelari, dar nu o să porţi mult. Adică 1 an maxim. Dar nu mereu. Poţi să consulţi un doctor. Şi poţi scăpa doar cu ceva picaturi pentru ochi.
Baftă.

| Alexander123 a răspuns:

Da. Asa am patit si eu, dar am purtat vreo 2 luni ochelari si mi-a trecut.

| Yonutz_8580 a răspuns:

Buna! Da se poate dar mai asteapta cel putin 24 ore si apoi consulta un oftalmolog.El te va lamuri mai bine.

| regitzy a răspuns:

Posibil ca iti trebuie, si eu port ochelari din cauza ca mi se obosesc repede ochii, dar trebuie. sa port dor la TV. calculator. cand invat.der mai bine. du-te la oftamolog

| cryssajust4u a răspuns:

PROBABIL adica s-ar putea sa fi racita la cap asa i s-a intamplat la un coleg al meu nu putea sa stea mult la pc, tv si il durea si putin partea de sus de la nas (intre ochi) PROBABIL nu stiu sigur. du-te la un control la medic sper ca te-am ajutat.:*:*