| cinevaiubestepealtcineva a întrebat:

De ce baietii se plictisesc asa de repede si nu le place de o fata decat ce mult 2 saptamani? laughing

Răspuns Câştigător
| oElisabeth a răspuns:

Pt. ca baietii de care vorbesti tu nu prea au creier, mai mult cenusahee hee Intr-adevar exista si alti baieti care stiu sa apreciaza o fata. Pacat ca sunt greu de gasit! Funda? happy

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Atat de mult?surprise2 saptamani?laughingE vara e soare, e fete bunethinking De ce sa stai intr-o tipa cand poti avea mai multe?whistling

| Bacemi a răspuns:

Pentru ca se gandesc doar la ei. Pentru ca nu vor o relatie de durata. Exista si baieti care vor relatii serioase si chiar se ataseaza de partenera.

| andrei a răspuns:

Mie imi aplce de ea de 2 ani:p

poate pentru ca nu se implica la fel de mnult ca fetele:p

| Petronela a răspuns:

Buna! Sunt fata dar parerea mea este ca baietii se plictisesc foarte repede de o fata deoarece vor sa incerce ceva nou(o alta fata). Asta depinde si de fiecare baiat pentru ca oamenii sunt diferiti si de aceea si nu sunt toti la fel.

| .sad a răspuns:

eu sunt cu unu de 3 saptamana. si ma gandesc ce s-a intamplat ca el mai mult de o saptamana nu sta cu o fata happy
pentru ca se plicti
pentru ca isi bat joc ...se cred mari smecheri si din aceasta cauza schimba fete ca pe sosete si noi plangem suferim dp ei (poate nu toate)...nu se merita

| Sua a răspuns:

Nu e deloc asa...

| RoxiutzaRux a răspuns:

Pentru ca nu stiu sa aprecieze fata respectiva?!

| TotAiaMica a răspuns:

Depinde -ori baieti nu stiu sa isi aleag o fata pe masura lor
-nu prea au creer
-sau fata nu stie cum sa il tina langa ea(si nu doar prin sex poti tine un baiat langa tinetongue)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa stii sa il tii langa tine si sa inveti sa. l faci sa. ti manance dn palmalaughing
altfel dupa 2 saptamani " te pun ei la respect" cu plictisitul lor.
trebuie sa inveti sa. i seducilaughing
asta ar trebui sa faca toate fetele dupa parerea mea [daca este posibil, normal]