| Irina20132512 a întrebat:

Am așa o intrebare. Poate exista doar o simplă prietenie intre un băiat și o fată?

Răspuns Câştigător
| Robertojvuhfig123 a răspuns:

Da se poate dar la un moment dat unul se va indragosti de celalalt, dar daca sentimentul nu este recriproc este posibil sa se duca totul de rapa.

Dar daca se poate trece peste si prietenia sa continue, devine cea mai frumoasa relatie.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu am 2 prieteni baieti cu care nu am avut niciodata o discutie de genul de a fi mai mult, si ne cunoastem de 4 repectiv 6 ani.

| William a răspuns:

Da, daca baiatul e gay sau fata e urata.

| Iwannabesmart a răspuns:

De cele mai multe ori, acestia ajung sa se ataseze unul de celalalt, pana se indragostesc.Eu nu prea am vazut prietenie intre o fata si un baiat, adica, prietenie fara ca unu' sau ambii sa placa.