| anonim_4396 a întrebat:

De la un timp imi scad numarul de like-uri la o poza din contul meu facebook. Cand am vazut ca imi scad like-urile m-am uitat printre cei care mi-au dat like si unii care stiam eu ca au dat nu mai apar

6 răspunsuri:
| Lolly184 a răspuns:

E sfarsitul lumii, duh. nu pe bune, ori au dat unlike, ori e fb de vina. chiar e intrebare de TPU? iti afecteaza viata atat de mult? -.-

| LauraG3 a răspuns:

Poate e o problema la facebook sau au dat unlike

| AIU6 a răspuns:

Pe bune, pentru asta traiti?!

| snoopix a răspuns:

Eram curios de ce se intampla asta si voi comentati ca sa va aflati in treaba

| snoopix a răspuns:

Eram doar curios straight face. Ca si unii prieteni vad ca imi apar ca au contul dezactivat si cand intru depe alt cont au acelasi facebook

| AIU6 a răspuns (pentru snoopix):

Asta este din vina celor de la fb... keep calm!