| NoName0011 a întrebat:

de ce nu mai pot sa stau pe TPU, doar pe prima pagina care mi se deschide si la mine pe cont, daca incerc sa dau pe o categorie mi se inchide TPU, si imi apare "Internet explorel cannot open the site http://www.TPU.ro/adolescenti(categorie), operation aborted, si un OK, apas OK si apare Internet Explorer cannot display the webpage, etc.

Care este cauza problemei?

Răspuns Câştigător
| adi4ever a răspuns:

E posibil sa fie Internet Explorer sa fie prea vechi adica versiunea eu de exemplu am versiunea 8 si se misca super bine dar pana sa imi bag 8-ul se misca la fel de greu si se inchidea. Sper ca te-am ajutat.Bafta

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Incearca cu Mozilla Firefox.Merge excelent.Cu Internet Explorer nu mai pot nici eu naviga pe TPU, imi apare si mie tot asa scris ca si tie.

daniela
| daniela a răspuns:

Am patit si eu acelasi lucru la multe din intrebari. Am trimis o intrebare administratorului dar niciun raspuns. Mai asteptam. Nu e de vina Internetul.

| Mjdolhfi a răspuns:

Foloseste google chrome e foarte bunwinkingdupa numai ai probleme...iti garantez euhee hee

| CosteaVlad a răspuns:

Poţi încerca Google Chrome. Consumă puţine resurse şi merge foarte bine. http://www.google.com/chrome/eula.html?hl=ro
Succes! :)

| ecristinamc a răspuns:

Vlad ce ai?
Gogle chrome este browserul care consuma cel mai nmult. Mie mi s-a stricat pc-ul si am chemat un expert care a spus asta.Mozilla consuma cel mai putinwinking
Deci recomandwinking

| onisorhoha a răspuns:

Intra cu mozilla, dezactiveaza windows firewall din control panel,...