| คиค a întrebat:

Neata!
Nu stiu ce mi-se intampla, deoarece atunci cand intru pe TPU imi apare o fereastra [la cateva secunde dupa ce intru] pe care scrie:

"Internet Explorer canot open the Internet site : http://TPU.ro

Opertaion aborted."

Singurul buton ca imi apare este "OK", si dupa ce apas imi iese din site si imi apare: "Internet Explorer cannot display the webpage"

Rare ori cand imi permite sa navighez pe sit, sau sa pun cate o intrebare...
Ce pot face, de la ce este?

P. S.: Acest lucru mi-se intampla de ieri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba-ti browseru, IE e foarte prost, foloseste mozila, safari sau google chrome, sau chiar opera...

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Descarca Mozilla sau Opera.Eu cu Mozilla lucrez foarte bine.IE6 care-l ai tu este depasit de muuuuult!

| Eℓℓa a răspuns:

Ti-am zis ca ai browserul vechihee hee
Iati ca mine internet explor 8
Dar tu zici: Imi este bine asa cu asta pe care il am
vezi?!
Imi dai fundita laughing