| Magnific a întrebat:

Buna de ce nu pot adauga prieteni la Barn Buddy? cand apasa pe omuletul ala de jos cu + aleg un prieten si imi apare asta " nvitation Failed
Your invitation was not sent successfully. Please try again tomorrow! " si mai jos e un link... ce sa fac? ma dispera nu pot niciodata sa bag pe nimeni. ce se intampla? sunt la nivelul 37. are legatura? dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| ChocaholicBi a răspuns:

Trebuie sa astepti putin ca asa mi-s-a intamplat si mie si peste 2 saptamani s-au reparat. Funda?

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

N-are legătură că eu sunt la 22 şi tot nu pot trimite laughing Şi mie mi se întâmplă aceeaşi chestie.

| Onu_2759 a răspuns:

Nivelul nu are legatura. Eu sunt la nivelul 81 happy
Asta e ori din cauza netului, ori din cauza jocului.
Asa imi aparea si mie la un moment dat. Si am copiat linkul ala si il trimiteam persoanelor pe care doream sa le adaug. Ori le lasam mesaje pe hi5 ori le dadeam linkul` pe mess happy
Sper ca ai inteles ce am scris :*

| Magnific explică:

Da-i dracu ca de juma de an nu merge ce prostie e asta. alti au 50 de vecini eu 0.praf jocul asta.mai bine ma joc mario.