| Hyp Hop a întrebat:

De ce acum nu ma mai lasa sa trimit invitatii pe Barn Buddy... imi da o eroare in care scrie : The invitations failed to send due to Hi5's daily limit. Please try to send them again tomorrow. cum pot adauga alcumva?

Răspuns Câştigător
| lizy12iul a răspuns:

Nu poti fiindca se imbunateteste jocul, dar ar putea merge in urmatoarea zi nici mie nu imi merge, dar nu ma agit fiindca am deja caine.succes

2 răspunsuri:
| Hyp Hop explică:

Pai degeaba alezzz ca nu te poti folosii de banii aia! atat doar ca tii arata acolo