| andreea1523 a întrebat:

Buna!happy
spuneti-mi va rog ce sa fac ca la barn buddy cand trimit solicitari de prietenie ca sa am acolo jos prieteni imi scrie "The invitations failed to send due to Hi5's daily limit. Please try to send them again tomorrow." asa in fiecare zi!
Help me urgent pls!
Multumesc!
Ofer

2 răspunsuri:
| Prajitură a răspuns:

Hei, asa imi spune si mie, desi eu numai am nevoie de prieteni, si mai am un cont de hi5, asa imi spune si pe celelat cont. deci, probabil nu mai ai voie sa trimiti solicitari, probabil le umple reteaua. Cel putin mie, in fiecare zi imi spune ca burn buddy e indisponibil, dar daca mai intru odata merge. happy Nu avem ce face happy

| Larisuu a răspuns:

Nu stiu de ce, dar si la mine imi apare asahappy