| Flipsyde a întrebat:

Buna! De ce nu reușesc sa trimit mesaje pe TPU? Îmi spune ca am statut de junior, cum sa fac? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Să dai mai multe răspunsuri până ajungi utilizator senior, când vei putea da mesaje aproape oricui.

2 răspunsuri:
| isemilia a răspuns:

Depinde cui vrei sa dai mesaje. Fiecare persoana alege de la ce tip de utilizator primeste mesaje. De exemplu, daca cel cui vrei sa ii trimiti mesaj a ales sa le primeasca doar pe cele de la utilizatori de tip "senior", trebuie sa ai o anumita vechime si sa ai peste 100 de raspunsuri. Dupa aceea, vei ajunge utilizator senior si ii vei putea trimite mesaj. De asemenea, sunt si persoane care aleg sa primeasca mesaj de la oricine, ceea ce inseamna ca le poti trimite chiar si daca esti de tip "junior"

| Flipsyde explică (pentru isemilia):

Am înțeles, mulțumesc frumos!