| anonim_4396 a întrebat:

Bună! De ce se pierde scanteia dintre doua persoane?
Adica de ceva timp plac un baiat din scoala mea si stiu ca si el ma place, mi-a dat si o porecla, ma priveste insistent facem des contact vizual si mai mereu vine pe unde sunt eu. Insa de ceva vreme mi se pare ca toata chestia asta, tot jocul asta al nostru se diminueaza si nu inteleg de ce si ce pot face sa fie in continuare totul asa frumos

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scanteia de care spui se pare ca nu a existat niciodata.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să pui gaz pe foc.

| Wr3nch a răspuns:

Plictiseala. Din ce pare fiecare așteaptă sa facă celălalt primul pas. Dacă îți place el spune-i să ieșiți undeva si gata, e atât de simplu