| amellelele17 a întrebat:

Vin si eu aici pentru niste pareri, sunt in clasa a 11 a si de o luna, un baiat de a 9 a imi atrage atentia, am crezut ca in cateva zile o sa ne plictisim sa tot facem doar contact vizual fara a interactiona, dar e in continuare atras de mine si eu de el, pare foarte nice, se imbraca minunat, are parul putin mai lung si fizic, e foarte frumos, iar intrebarea mea e daca diferenta de varsta vi se pare o problema si daca aveti un sfat cum as putea sa fac primul pas pentru ca a vazut ca sunt a11a si probabil crede ca nu il plachappy
Multumesc

Răspuns Câştigător
| marazitino a răspuns:

Nui rau de loc dar in caz ca e minor
Primul pas e sai acorzi atentie sau sa-i spui direct cal placi sarmanul crede ca tu macar nici in ghind nai sa te uiti la el

1 răspuns:
| amellelele17 explică:

Update: am facut primul pas si baiatul e superb, eu zic sa nu dormiti si sa ii dați mesaj handralaului