| Mariii1 a întrebat:

de ceva timp am cateva cosuri si nu imi mai dispar de 2 luni nu sunt mari dar totusi sunt vizibile si multe.am incercat cu diverse produse de toate, ultima data am cumparat de la Oriflame Loţiune pentru spălat faţa Pure Skin (cu grapefruit) si gel, chiar si batonul corector si nimic.

3 răspunsuri:
| kokomy a răspuns:

Incearca Skincode Essentials(este un gel purifiant de curatare a tenului-iti usuca cosurile si o sa dispara). Eu am incercat si a fos f bun. Sper sa te ajute!happy:*

| ριтιкaa a răspuns:

Buna,incearca crema ivatherm sper sa te ajute kiss

| bogdy9494 a răspuns:

Sa-ti zic sincer eu am avut o gramada de acnee si puncte negre pe fata dar sa stiica nu-ti dispar imediat.Eu am folosit gama de produse cu rozmarin si ceai verde de la oriflame pentru ten gras sunt cele mai bune incearca si no sa-ti para rau