| anonim_4396 a întrebat:

Buna, de ceva timp am niste probleme care sa zicem ca ma duc la "ganduri negre". Da stiu, nu sunt batuta in cap nu acela este raspunsul problemelor mele, dar gandurile vin chiar daca le-am idepartat. Am incercat sa scap de ele, m-am refugiat in desen, muzica si carti (pe scurt lucrurile care ma fac fericita). Nu am cu cine sa vorbesc despre asta nu am prieteni, familia nu ma asculta si nu am posibilitatea de a merge la un psiholog. De asta va rog sa ma ajutati cu cateva sfaturi care poate ma vor ajuta. Inainte de a incheia vreau sa mai spun ca am incercat sa imi fac prietenii si sa vorbesc cu familia dar nu a mers, am incercat pana am obosit, sper ca ma veti putea ajuta. (va rog sa imi scuzati greselile gramaticale)

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti vorbi cu mine prin messenger, nu ai dc sa fi fricoasa pentru ca eu fac rute internationale cu tiru nu locuiesc in tara. Ma poti considera un fel de terapeut la distanta

| darrio2007 a răspuns:

Si noi ce putem face? Daca nu spui motivul „gandurilor negre".

| devilshelp a răspuns:

Daca ai un cont pe vreo retea de socializare sunt aici sa ascult si sa iti dau sfaturi happy