| StorrY a întrebat:

de ceva timp ma framanta o intrebare si nu gasesc nici decum raspuns la ea. Sunt citeva nopti in care il visez pe profesorul meu de mate. Nu am nimic cu el si nici nu ma gindesc la el. Pentru mine e doar un profesor si eu eleva lui. La perechi mai facem glume pe seama lui sau a mea, dar nu-i nimic serios. Vreau ca cineva sa-mi explice acest vis. De ce il visez pe el?

Răspuns Câştigător
| ITvladutu a răspuns:

Poate te-ai atasat de el, nu emotional, poate iti place cum preda si te simti bine cu el, atata tot.

2 răspunsuri:
| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Sunt niste vise si atat, iti spun. si eu am visat profesori si nu s.a intamplat nimic, bineteles poate tii la el si nu iti dai seama, poate.
Pa.

| AndreiILB a răspuns:

Sunt multe variante 1.Il placi 2. te place 3.o sa dai test :0 4. poate e o intamplarehappy