| Maaaria a întrebat:

de ceva timp nu imi mai merg castile de la telefon lg kp501. dar surori mele (care are telefon la fel) ii merg, si cand le bag la mine merg dar se aude foarte, foarte incet happy
M-am gandit ca s-au stricat si am cumparat altele si tot nu merg dar la celalalt telefon merge.
Va rog ajutati-ma! puppy dog eyes
mulumesc mult, funda!

1 răspuns:
| CristianCRS a răspuns:

Te-ai gandit ca mergand perfect la un telefon identic, ar putea fi chiar telefonul tau de vina? Cea mai probabila solutie e sa mergi cu telefonul la un service gsm si stiu cei de acolo cum sa rezolve problema.Dar daca inca se aud dar incet e posibil sa scapi si foarte ieftin!