| BlueApple_4180 a întrebat:

de ceva timp vorbesc cu un tip. Desi mi-a recunoscut ca ma place, spune ca n`ar trebui sa fim impreuna datorita faptului ca `am strica relatia de prietenie dintre noi` astfel. Asta s-a intamplat aseara.
Pana aseara vorbeam la telefon, pe mess. mai putin la scoala, unde abia daca ma saluta.
Nu stiu ce sa cred. Oare e adevarat ce spune?

3 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Poate chiar asta crede. thinking el se poate să creadă că dacă idila voastră se termină, n-o să mai aveţi prietenia de acum. sincer, eu cred c-are dreptate.winking
dar, tu îl cunoşti de mii de ori mai bine ca noi, deci decizia asupra încrederii pe deplin în spusele lui ar trebui să fie complet a ta. şi, ai putea să-l întrebi la ce se referă mai exact şi să-i spui că tu eşti confuză. ai putea să-i ceri şi nişte argumente, eventual; şi vei vedea dacă e sincer.
acum, pot să te "chestionez" şi eu puţin?batting eyelashes
tu ce simţi? că-ţi spune adevărul sau că minte? happy

D.

| Mike959 a răspuns:

Inseamna ca nu te place suficient si nu-si doreste mai mult!

| BlueApple_4180 explică:

Cred ca ma place, desi nu inteleg de ce s-a racit de mine dintr-o data.