| Clumsiii ™ a întrebat:

De ceva vreme am cunoscut si eu un baiat foarte de treaba. Stiu 100% ca ma place si cred ca si eu il plac. Problema e ca el e cu 2 ani mai mic decat mine (eu am 14 iar el 12) iar noi invatam la aceeasi scoala iar colegii sigur se vor intreba ce caut eu cu unul mai mic decat mine. Pe de alta parte cred ca ne potrivim perfect deoarece ne distram mereu, ne tachinam mereu in gluma iar la sfarsit radem necontrolat. Uneori ma face sa rosesc deoarece cand stam la masa mereu ne atingem reciproc si nu cred ca e din gresealabig grin. Sunt libera la orice fel de parere. Mersi big grin

4 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Oo smug> si pemine ma plac vreo. 3 sau 4 copchii d 12 sau 13 ani laughing) [[am aproape 14]. dar e bine ca va intelegei bine si ca va distrati. Ehh.colegii oh go onj.pe mine nu prea m-ar interesa parerea lor.winking :**

| BlueDreams a răspuns:

Hi ma suntem in sec 21.nu mai conteaza chestile astea.lasa prejudecatiile la o parte si da-ti o sansa, ai sa vezi ca o sa-ti mearga bine.Am patit-o si eu, insa doar lui ii placea de mine si era prea mic (diferenta de 4 ani). Deci cuplati-va si gata.Dovedes-te ca esti deschisa la mintewinking. Suces.

| ♥ αη∂яєєα a răspuns:

PAI sa stii ca Dragostea nu are varsta! nu baga in seama parerile altora! fa ce iti zice inima:X!

| Dependentă de ciocolăţiii ♥ a răspuns:

Pai daca tu il placi, nu conteaza parerea celorlalti happy sa vorbeasca. nu este treaba lor cu cine esti tu. si varsta nu conteaza. si o prietena de-a mea a fost cam in aceeasi situatie si au avut o relatie de lunga durata, fara sa le pese parerea celorlalti. happy deci cred ca ar fi bine sa fiti impreuna :*
oricum succes in decizia pe care o sa o iei. si daca o sa fiti impreuna sper sa va mearga bine. :*