| Anna98Anna a întrebat:

De ceva vreme nu mai pot asculta muzica pe youtube fara sa se intrerupa melodia.Merge ceva vreme melodia...se opreste. Dau cu cateva secunde in fata mai merge putin si iar se opreste.Nu se incarca! Nu stiu de ce. Stie sa ma ajute cineva? Dau funda! Multumesc!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Si mie mi s-a intamplat. Am descoperit intr-un final problema:
Folderul C [cel pentru ecran] era prea plin. Odata ce l-am mai golit, a fost ok, youtube-ul a mers.
Incearca sa mai faci putina "curatenie" pe acolo, si o sa vezi ca o sa mearga! Succes si o zi buna!

| AlexandraCroft a răspuns:

Asa mi se intampla si mie,dar eu am schimabt browseru' in loc de Internet Explorer am instalat Google Chrome sau Mozilla, e alegerea ta ce browser sa alegi, eu asa am facut si nu mi se mai oprea melodia pe alt browser.

| BlackVeil a răspuns:

Probabil ai viteza internetului slaba, asa patesc si eu cand am net-ul mai prost!winking

| Ella_1621 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie.e posibil sa fie din cauza memoriei pc-ului pentru ca ai prea multe programe downloadatestraight face sau din cauza netului ca are viteza prea micabig grin

| Anna98Anna explică:

Eu folosesc Google Chrome

| Jianu_Ionut_1999 a răspuns:

Buna! e din cauza netului