| lolce a întrebat:

Buna!
De Craciun trebuie sa-i iau unei colege un cadou, dar habar n-am ce sa-i iau. Imi puteti da niste idei?
(colega mea are 12 ani, poate va ajuta)

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna!
Nu trebuie sa ii cumperi neaparat ceva de imbracat mai ales daca nu stii marimea. Poti sa ii cumperi o gentuta, inel, bratara, cercei, lantisor, ceas, o cutie de bomboane mai scumpe, ciocolata, prajituri, tort, ochelari de soare, machiaje, farduri, rimel, creioane de ochi, sandale, balerini, platforme. Sau ceva personalizat: o cana cu poza voastra pe ea, un ursulet cu poza ta sau un tricou pe care sa scrie ceva amuzant de exemplu: Nu stiu ce mi-ai facut dar mi-ai frant inima, te port cu mine in gand.
Sau un animalut de companie: hamster, broasca testoasa, papagal, pesti, veverita.

| Doctorfishadi a răspuns:

O ciocolata, un buchet de flori.

| an0therkid a răspuns:

Buna! Faceti chestia asta in clasa intre voi? Si... ai si o suma de respectat oarecum? Daca da cumpara un glob de craciu va fi dragut ^.^
fundita?

| KonekoKirako12 a răspuns:

Ai putea sa cumperi ceva ce ar insemna mult si ar aprecia.Nu-i cumpara nici scump, dar nici ieftin pentru ca se va simti prost.Cumpara-i cv potrivit caracterului ei si cv sa o incante