| mih2el2 a întrebat:

Trebuie sa-i fac unei colege cadou de craciun. Dati-mi si mie idei!

Răspuns Câştigător
| AnaMaria1453 a răspuns:

Cel mai potrivit cadou pentru acest anotimp este un glob de sticla cu ceva simbolic in el gen Mos Craciun. Crede-ma pe cuvant. Sunt fata si stiu ce spun :! Fundita?

10 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Pai poti alege orice fel de bijuterie( cercei, lantisoare, bratari, etc.), o pernutam, un plus, felicitari, set de unghii, trusa de machiaj, o husa pentru telefon, o carte, un tablou, o rama frumoasa cu ea sau cu voi 2. succes!

| cat a răspuns:

Poate te inspira ideile astea chiar daca sunt pentru Mos Nicolae http://crownfashion1.blogspot.ro/......colae.html

| JiTerra a răspuns:

Ceva de plus, o ciocolata si un lanta/bratara/inel

| Mangustă a răspuns:

La fete e foarte usor, accesorii. Nu ai cum sa dai gres. Incearca un ceas, ceva colier sau inele. Dar nu le lua de la piata, poti sa gasesti ceva la un pret bun si la magazinele mai mari.

| KevinAnthony a răspuns:

Iată câteva sugestii:

- o cutie de bomboane de ciocolată rafinate;
- eşarfă, fular asortate cu culorile pe care obisnuieşte să le poarte respectiva persoană;
- accesorii de damă: mărgele, broşă, colier cu cercei şi multe altele;
- breloc sau calendar personalizat, cană personalizată, tricou personalizat;
- un C.D. cu colinde sau muzică în stilul preferat al persoanei respective;
- set de ceai;
- cremă de mâini şi balsam de buze;
- felicitări personalizate.

| PotatoMustDie a răspuns:

Un ursulet, un parfum sau accesorii.

| Never4ever a răspuns:

Un ceas,un lantisor,o cutie cu bomboane si o floare,parfum,manusi,caciula, o carte, un tablou, un ursulet, un mos craciun de jucarie etc... funda?

| iuli29 a răspuns:

Un lantisor cu un pandantiv dragut

| Cristina8145 a răspuns:

Bratari, lantisoare, o cana de craciun, ofigurina d ecraciun, un fular, manusi, un parfum, un inel, un ceas, cercei. Funda?

| gabrielarus a răspuns:

Pentru diverse evenimente recomand platourile din lemn masiv de la straşnic www.strasnichandcrafted.ro
Pentru sărbători Straşnice!