| εмiLч97 a întrebat:

Buna
De curand prietena mea si-a luat un Samsung Mini Galaxy S pe alb. Mi-a aratat ce aplicatii mai are, iar eu m-am jucat un'pic pe ecran cu tooch-ul si merge perfect( sistem de operare Android). Eu am un telefon Samsung E250 si cand vreau sa il inchid pe sina se blocheaza imaginea de pe ecran, iar cand il ridic pe sina rare'ori se intampla sa am imagine normala.(l-am folosit pe sina doar ca sa calculez, sa scriu mesaje sau sa formez un nr de telefon).

Prietena mea 'a luat de la Orange cu 250 lei, iar eu sunt pe Cosmote si am cautat la Germanos... IAR ACOLO ESTE 679 LEI. I-am intrebat pe parinti daca mi-ar putea achizitiona si eu un telefon Samsung Galaxy mini S si au zis ca nu :| ( eu ar trebui sa imi cumpar alt telefon in decembrie).
Cum ii pot convinge pe parintii mei sa imi cumpere un Samsung S5570 Galaxy Mini? http://www.germanos.ro/......pen/browse

3 răspunsuri:
| OOodesOOo a răspuns:

Stai linistita ...mai sacaiei putin si o sa ti'l ia...asa am facut si eu
avem un Samsung e250 si aveamcam aceleasi probleme ca ale tale...incearca sa'i convingi ca telefonul nu mai merge bine si ca ai nevoie de altul...o sa ti'l ea iti garntez:*
bafta:*
fundita?batting eyelashes

| noely a răspuns:

Pai informeazate in legatura cu facilitatile telefonului si apoi prezintale si parintilor tai...aratale si telefonul. Fa orice ca sa-i convingi...trebuie sa reusesti

| foroyarmark a răspuns:

Eu mi-am luat ieri Samsung Galaxy Mini cu 246 lei la Orangetongue din pacate mi s-a stricat Nokia n85 si am fost obligat sa cumpar altul laughing