bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

CATEGORIC Sony Xperia Miro, deoarece este mai performant.

Vezi COMPARAŢIA şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/compare.php?ids=2196,1783,124,2022

4 răspunsuri:
| Maddiex3 a răspuns:

As alege Sony Xperia Miro ..Deoarece imi place cum arata. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Maddiex3):

Ma refer care e mai performant straight face

| Adyizdroid a răspuns:

Sony xperia Miro mai te intrebi. daca vrei poti sa te uiti la unboxing pe uoutube.dar oricum fara indoiala Xperia e mult mai performant... funda?

| baime a răspuns:

Buna! Eu sincer mi-as lua Samsung s6102 pentru ca nu sunt o mare fana a telefoanelor scumpe si ft performante. Sony xperia miro este intr-adevar cel mai bun dintre cele pe care le-ai spus tu. Acum... eu ti-am zis parerea mea. Alegerea tu o faci.